Testy Psychologiczne

Proponujemy również przeprowadzanie testów psychologicznych, które badają pożądane obszary osobowości pracowników lub kandydatów do pracy.

Na specjalne życzenie Klienta przeprowadzamy testy psychologiczne, które badają pożądane obszary osobowości pracowników lub kandydatów do pracy. Testy psychologiczne są przeprowadzane i opisywane przez wykwalifikowanych psychologów korzystających z testów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Usługa testów psychologicznych funkcjonuje osobno lub jako uzupełnienie przeprowadzanego przez Temrec procesu rekrutacji.

Współpracujemy również z firmami Inside Discovery, Extended Disc, Belbin Group i na Państwa życzenie jesteśmy w stanie przeprowadzić dodatkowe testy pogłębiające oparte o ww. metodologie.

Jak działamy?

Nasz proces to połączenie specjalizacji i zespołów dedykowanych dla naszych Klientów:


Dział sprzedaży – Jest całkowicie dedykowany by poznać Twoje potrzeby i zapewnić najlepszą komunikację nie tylko do momentu rozpoczęcia współpracy.


Konsultanci – Cały czas starają się rekrutować najlepszych kandydatów dla Twojej firmy i znaleźć idealne połączenie.


Researcherzy – Wyszukują najlepszych kandydatów we wszystkich możliwych miejscach, znając najlepsze techniki wywiadowcze

Dla kogo pracowaliśmy?