Assessment/Development Centre

Przeprowadzamy całościowe sesje AC/DC na podstawie zebranych potrzeb od klienta oraz całościowym przygotowaniu testów i zadań do sesji.

To metoda selekcyjna, która pozwala ocenić poziom kompetencji i potencjał zawodowy pracowników lub kandydatów do pracy. Jest ona budowana na podstawie obserwacji potencjalnego lub obecnego pracownika podczas wykonywania przez niego zadań, najczęściej wykonywanych w grupie.

Metoda ta pozwala nie tylko na selekcję i trafny wybór potencjalnych kandydatów do pracy, ale także na planowanie ścieżek kariery czy np. planowanie strategii personalnej w rozumieniu potrzeb szkoleniowych w organizacji. Temrec przeprowadza całościowe sesje AC/DC na podstawie zebranych potrzeb od klienta, całościowym przygotowaniu testów i zadań do sesji, przeszkoleniu asesorów, przeprowadzeniu sesji oraz udzieleniu informacji zwrotnej na temat jej wyników.

Jak działamy?

Nasz proces to połączenie specjalizacji i zespołów dedykowanych dla naszych Klientów:


Dział sprzedaży – Jest całkowicie dedykowany by poznać Twoje potrzeby i zapewnić najlepszą komunikację nie tylko do momentu rozpoczęcia współpracy.


Konsultanci – Cały czas starają się rekrutować najlepszych kandydatów dla Twojej firmy i znaleźć idealne połączenie.


Researcherzy – Wyszukują najlepszych kandydatów we wszystkich możliwych miejscach, znając najlepsze techniki wywiadowcze

Dla kogo pracowaliśmy?