Assessment/Development Centre

Przeprowadzamy całościowe sesje AC/DC na podstawie zebranych potrzeb od klienta oraz całościowym przygotowaniu testów i zadań do sesji.

To metoda selekcyjna, która pozwala ocenić poziom kompetencji i potencjał zawodowy pracowników lub kandydatów do pracy. Jest ona budowana na podstawie obserwacji potencjalnego lub obecnego pracownika podczas wykonywania przez niego zadań, najczęściej wykonywanych w grupie.

Metoda ta pozwala nie tylko na selekcję i trafny wybór potencjalnych kandydatów do pracy, ale także na planowanie ścieżek kariery czy np. planowanie strategii personalnej w rozumieniu potrzeb szkoleniowych w organizacji. Temrec przeprowadza całościowe sesje AC/DC na podstawie zebranych potrzeb od klienta, całościowym przygotowaniu testów i zadań do sesji, przeszkoleniu asesorów, przeprowadzeniu sesji oraz udzieleniu informacji zwrotnej na temat jej wyników.

Kim jesteśmy?

Temrec to nieustannie i dynamicznie rozwijająca się firma doradztwa personalnego posiadająca 13 letnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze procesów rekrutacyjnych w zakresie poszukiwania, selekcji, wyboru i oceny najlepszych kandydatów w wybranych branżach, a także w innych projektach z zakresu HR ?miękkiego? na terenie Polski i poza jej granicami.

Dla kogo pracowaliśmy?