Usługi

Sprawdź czym się zajmujemy.

Metody rekrutacji stosowane przez Temrec to przede wszystkim metody bezpośrednich poszukiwań Direct Search (DS), Executive Search, a także standardowe metody pozyskiwania Kandydatów.

To metoda selekcyjna, która pozwala ocenić poziom kompetencji i potencjał zawodowy pracowników lub kandydatów do pracy. Jest ona budowana na podstawie obserwacji potencjalnego lub obecnego pracownika podczas wykonywania przez niego zadań, najczęściej wykonywanych w grupie.

W celu podwyższenia jakości swoich usług, Temrec proponuje również przeprowadzanie testów psychologicznych, które badają pożądane obszary osobowości pracowników lub kandydatów do pracy.

Projekty specjalne mogą obejmować różnego typu, nietypowe, niestandardowe działania, które leżą w kompetencjach działów HR, a z różnych powodów są trudne do zrealizowania.

Kim jesteśmy?

Temrec to nieustannie i dynamicznie rozwijająca się firma doradztwa personalnego posiadająca 13 letnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze procesów rekrutacyjnych w zakresie poszukiwania, selekcji, wyboru i oceny najlepszych kandydatów w wybranych branżach, a także w innych projektach z zakresu HR ?miękkiego? na terenie Polski i poza jej granicami.

Dla kogo pracowaliśmy?