Usługi

Sprawdź czym się zajmujemy.

Metody rekrutacji stosowane przez Temrec to przede wszystkim metody bezpośrednich poszukiwań Direct Search (DS), Executive Search, a także standardowe metody pozyskiwania Kandydatów.

To metoda selekcyjna, która pozwala ocenić poziom kompetencji i potencjał zawodowy pracowników lub kandydatów do pracy. Jest ona budowana na podstawie obserwacji potencjalnego lub obecnego pracownika podczas wykonywania przez niego zadań, najczęściej wykonywanych w grupie.

Na specjalne życzenie Klienta przeprowadzamy testy psychologiczne, które badają pożądane obszary osobowości pracowników lub kandydatów do pracy. Testy psychologiczne są przeprowadzane i opisywane przez wykwalifikowanych psychologów korzystających z testów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Usługa testów psychologicznych funkcjonuje osobno lub jako uzupełnienie przeprowadzanego przez Temrec procesu rekrutacji.

Projekty specjalne mogą obejmować różnego typu, nietypowe, niestandardowe działania, które leżą w kompetencjach działów HR, a z różnych powodów są trudne do zrealizowania.

Jak działamy?

Nasz proces to połączenie specjalizacji i zespołów dedykowanych dla naszych Klientów:


Dział sprzedaży – Jest całkowicie dedykowany by poznać Twoje potrzeby i zapewnić najlepszą komunikację nie tylko do momentu rozpoczęcia współpracy.


Konsultanci – Cały czas starają się rekrutować najlepszych kandydatów dla Twojej firmy i znaleźć idealne połączenie.


Researcherzy – Wyszukują najlepszych kandydatów we wszystkich możliwych miejscach, znając najlepsze techniki wywiadowcze

Dla kogo pracowaliśmy?