Oferty pracy

Sprawdź nasze aktualne oferty pracy

Dla naszego Klienta, firmy software’owej,

która realizuje projekty o zasięgu światowym, poszukujemy

PROJEKTANTA SYSTEMÓW IT

(miejsce pracy: Warszawa)

Zadania:

  • Współtworzenie złożonych systemów e-commerce dla dużych klientów w Polsce i na świecie;
  • Projektowanie nowych rozwiązań, w zakresie:

- interfejsów użytkownika,

- integracji z innymi systemami,

- wymagań niefunkcjonalnych,

- wysokopoziomowej architektury systemu;

  • Szacowanie pracochłonności realizacji;
  • Wsparcie zespołu implementacji (developerzy, testerzy);
  • Współpraca przy koordynacji projektu (kontakt z klientem, weryfikacja zakresu i harmonogramu projektów).

Wymagania:

  • Doświadczenie w projektowaniu, analizie lub implementacji systemów informatycznych;
  • Umiejętności techniczne w zakresie technologii internetowych, relacyjnych baz danych, podstaw SEO/SEM, bezpieczeństwa informatycznego, programowania;
  • Dokładność i systematyczność;
  • Samodzielność;
  • Umiejętność analizy i rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę lub B2B;
  • Wynagrodzenie w przedziale 7000 – 10.000 netto (w zależności od rodzaju umowy);
  • Opiekę medyczną w Medicover;
  • Pracę w międzynarodowych projektach z użyciem języka angielskiego.