Oferty pracy

Sprawdź nasze aktualne oferty pracy

Dla naszego Klienta, jednej z największych na Świecie firm technicznych, poszukujemy obecnie Kandydatów na stanowisko:

JAVA DEVELOPER

Miejsce pracy: Warszawa
Wynagrodzenie: od 8 000 do 13 000 zł brutto

Oferujemy:

  • Umowa o pracę;
  • Wynagrodzenie od 8 000 zł do 13 000 zł brutto miesięcznie.
  • Udział w ciekawych i rozwijających projektach o zasięgu międzynarodowym;
  • Roczne plany szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych, a także plany rozwojowe;
  • Dobrą atmosferę i komfortowe warunki pracy;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Kartę sportową;
  • Dofinasowanie do posiłków;
  • Codzienny kontakt z językiem angielskim.

Oczekujemy:

  • Minimum 1,5 letniego doświadczenia w programowaniu w języku Java;
  • Znajomości:

-   Spring Framework 4;

-   Tomcat;

-   REST API;

-   standardów architektury JEE;

-   SQL i zasad projektowania baz danych;

-   technologii HTML, JavaScript, CSS, Angular;

-   metodyk zwinnych wytwarzania oprogramowania.

Mile widziane:

  • Znajomość zagadnień związanych z architekturą systemów;
  • Znajomość PL/SQL.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie aplikacji w oparciu o Java;
  • Implementacja i optymalizacja wytwarzanych rozwiązań;
  • Udział w projektach integracji danych;
  • Tworzenie dokumentacji do wykonanych aplikacji.

Kim jesteśmy?

Temrec to nieustannie i dynamicznie rozwijająca się firma doradztwa personalnego posiadająca 11 letnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze procesów rekrutacyjnych w zakresie poszukiwania, selekcji, wyboru i oceny najlepszych kandydatów w wybranych branżach, a także w innych projektach z zakresu HR „miękkiego” na terenie Polski i poza jej granicami.

Dla kogo pracowaliśmy?