Oferty pracy

Sprawdź nasze aktualne oferty pracy

Dla naszego Klienta, firmy Multiconsult Polska Sp. z o.o., obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

ASYSTENT PROJEKTANTA KOLEJOWEGO

(miejsce pracy: Warszawa)

Zadania:

  • Opracowywanie dokumentacji projektowych branży kolejowej (przy projektach wielobranżowych) pod nadzorem doświadczonych projektantów;
  • Udział w projektach nowych lub projektach związanych z rewitalizacją istniejących linii kolejowych, projektów stacji i węzłów;
  • Współpraca z wykonawcą podczas realizacji inwestycji.

Wymagania:

  • Ukończone wyższe studia inżynieryjne na kierunku budownictwo;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku asystenta projektanta branży kolejowej;
  • Znajomość oprogramowania AutoCAD, Bentley Rail Track;
  • Umiejętność pracy w wielobranżowych zespołach projektowych.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę;
  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji;
  • Bardzo ciekawe i rozwojowe projekty;
  • Wsparcie doświadczonych projektantów;
  • Przyjazna atmosfera w pracy;
  • Dodatkowe świadczenia dla pracowników od pierwszego miesiąca zatrudnienia (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, karta sportowa i inne).

Skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy w aplikacji o klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesów rekrutacyjnych w Multiconsult Polska sp. z o.o.”

Kim jesteśmy?

Temrec to nieustannie i dynamicznie rozwijająca się firma doradztwa personalnego posiadająca 11 letnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze procesów rekrutacyjnych w zakresie poszukiwania, selekcji, wyboru i oceny najlepszych kandydatów w wybranych branżach, a także w innych projektach z zakresu HR „miękkiego” na terenie Polski i poza jej granicami.

Dla kogo pracowaliśmy?